Week van de vrijwilliger

14/05/2024

De eerste week van maart gaat traditioneel de week van de vrijwilliger door. Net als vorig jaar nodigden we ook dit jaar onze vrijwilligers uit voor een activiteit op dinsdagnamiddag 5 maart.  We namen hen mee naar de bowling in Poperinge waar ze helemaal opgingen in het spel.  De spares en strikes vlogen ons rond de oren...   Na de bowling gingen we terug naar Vleteren waar de vrijwilligers samen met de kinderen en begeleiders nog genoten van lekker zelfgemaakte appeltaart en koffie.   Ze kregen nog een leuke magneet in het teken van week van de vrijwilliger.   

Langs deze weg willen we ook onze vrijwilligers nog eens bedanken voor al hun vrijwillige en belangeloze inzet voor onze jongeren elke dag, elke week opnieuw!   Dankjewel aan de vrijwilligers die onze jongeren van en naar hobbyclubs brengen, huiswerk ondersteunen, logistiek een handje komen helpen of die er elke keer zijn tijdens één van onze activiteiten om ons te ondersteunen,...  Dankjewel voor alles en zo veel meer!   

Sofie Forrez, verantwoordelijke vrijwilligerswerking

Ook zin om vrijwilliger te worden binnen de Walhoeve?  Of wil je gewoon wat meer uitleg over onze vrijwilligerswerking?  Neem vrijblijvend contact op met Sofie Forrez, verantwoordelijke vrijwilligers en krijg antwoord op al je vragen!  (0472/720490 - sofie.forrez@dewalhoeve.be)