CONTACTEER ONS

De Walhoeve vzw (maatschappelijke zetel)
Eikhoekstraat 65
8640 Westvleteren
Algemeen nummer: 057/40 07 47
E-mail: info@dewalhoeve.be

directeur Wim Hove: wim.hove@dewalhoeve.be 057/35 27 94

pedagogisch coördinator Hilde Tanghe: hilde.tanghe@dewalhoeve.be 057/40 07 47

zorgcoördinator dagbegeleiding Ieper & Veurne Lies Mingneau: lies.mingneau@dewalhoeve.be 0470/03 07 26

kwaliteitscoördinator en fundraising Mario Clemmens: mario.clemmens@dewalhoeve.be 057/40 07 47

administratie, boekhouding en fundraising Wim Hove: wim.hove@dewalhoeve.be  057/40 07 47

preventieadviseur Lies Mingneau: lies.mingneau@dewalhoeve.be

functionaris voor gegevensbescherming (DPO): dpo@dewalhoeve.be

 

Leefgroep verblijf (Westvleteren)

Eikhoekstraat 65

8640 Westvleteren

Algemeen nummer: 057/40 07 47

E-mail: verblijf@dewalhoeve.be

hoofdbegeleider Verblijf: rob.baekelandt@dewalhoeve.be

Dagbegeleiding Ieper

D'Hondtstraat 64a

8900 Ieper

Tel.: 057/21 88 25

E-mail: dagbegeleidingieper@dewalhoeve.be

Openingsuren: 9u-19u / vakantiedagen: 9u-17u

hoofdbegeleidster Sofie Forrez: sofie.forrez@dewalhoeve.be

Dagbegeleiding Veurne

Noordburgweg 69

8630 Veurne

Tel.: 058/31 79 07

E-mail: dagbegeleidingveurne@dewalhoeve.be

Openingsuren: 9u-19u / vakantiedagen: 9u-17u

hoofdbegeleidster Lies Mingneau: lies.mingneau@dewalhoeve.be

positieve heroriëntering:

eva.dael@dewalhoeve.be of hilde.tanghe@dewalhoeve.be 057/40 07 47

cAnnect

Florejan Notebaert: florejan.notebaert@dewalhoeve.be

0470 /10 21 80       057/40 07 47