Week van de vrijwilliger

30/03/2023

Tijdens de week van de vrijwilliger nodigen we traditiegetrouw onze vrijwilligers uit om hen te bedanken voor hun vrijwilligerswerk.  Voor het eerst werden ze niet alleen uitgenodigd voor een hapje en een drankje in de leefgroep maar werd er ook een verrassingsactiviteit aan gekoppeld.

De vrijwilligers werden getrakteerd op een chocoladeworkshop waarbij ze niet alleen alles te weten kwamen over chocolade maar ook zelf aan de slag gingen met chocolade.  Ze maakten pralines en truffels en zelfs een mandje in  chocolade.   Er werd geproefd van alle lekkernijen en de vrijwilligers kregen hun zelfgemaakt mandje gevuld met hun pralines en truffels mee naar huis. 

Aansluitend kwamen we nog naar de leefgroep en aten we  samen met de kinderen een lekker avondmaal ... 

 

Dank je wel aan al onze vrijwilligers voor hun enthousiasme en inzet voor onze kinderen! 

Sofie, hoofdbegeleidster Vietesse en coördinator

vrijwilligerswerking